Ödeme ve teslimat

Sitemiz Üzerinden Kredi Kartlarınız ile Ödeme Yaparak

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 14 iş günü içerisinde yapılacaktır.


Kapıda Nakit veya Kredi Kartı ile Ödeme Yaparak

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleri kapıda nakit ödeme veya kredi kartı ile tek çekim yaparak teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme esnasında karşılaşabileceğiniz firmamız ya da kargo şirketi kaynaklı tüm sorunları 0850 304 0 403 numaralı Müşteri Çözüm Merkezi'mize bildirebilirsiniz.
 

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) Yaparak

Ziraat Bankası hesaplarımızdan (TL, USD, EURO) herhangi birine yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İSTANBUL MİA LA VENTO ELMAS PIRLANTA TL (TÜRK LİRASI) TR 6500 0100 2176 8104 5261 5015
Ziraat Bankası İSTANBUL MİA LA VENTO ELMAS PIRLANTA USD (AMERİKAN DOLARI) TR 3800 0100 2176 8104 5261 5016
Ziraat Bankası İSTANBUL MİA LA VENTO ELMAS PIRLANTA EUR (AVRUPA PARA BİRİMİ EURO) TR 1100 0100 2176 8104 5261 5017

 

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İstanbul Mia La Vento Elmas Pırlanta Altın ve Gümüş Takı Tasarım San. Tic. Ltd. Şti. 14 (ondört) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
 

Teslimat

Siparişleriniz 24 saat içerisinde hazırlanır ve kargoya verilir. Kargo şirketlerindeki yoğunluğa göre 2 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Bu özel süreçte  Mia Vento kontrolü dışındakı nedenlerden dolayı yaşanabilecek tüm gecikmeler için, anlayışınıza sığınıyor, sağlıklı günler diliyoruz. Temini zaman alan ve kişiye özel tasarlanan ürünler için kargo teslim süresini tarafınıza bildiriyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumlarında kargo departmanımız tarafından size ayrıca bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içerisinde (hafta içi 09.00-17.00, cumartesi 09.00-13.00) bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Siparişleriniz belirtmiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG KARGO firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra kalite kontrol ekiplerimiz tarafından kontrol edilir. En erken 24 saat içinde, en geç 5 (beş) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı siparişleriniz için sipariş vermeden önce +90 850 304 0 403 numaralı Müşteri Çözüm Merkezi'mize bilgi veriniz. 

Siz siparişinizi, kargo firmasından teslim alana kadar Mia Vento sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
 

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen Dikkat Ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 304 0 403 numaralı Müşteri Çözüm Merkezi WhatsApp Hattına gönderiniz ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde problem durumunuzu kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR